با 17 سال سابقه تخصصی در تولید و توزیع مبلمان منزل

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

یک انتخاب مناسب برای ناهارخوری منزل خود

میز ناهارخوری مناسب، یک میزی است که با فضای خانه‌تان همخوانی دارد و به شما اجازه می‌دهد لحظات خوشی را در کنار خانواده و دوستان در آن سپری کنید. در ادامه، به برخی ویژگی‌های یک میز ناهارخوری مناسب می‌پردازیم:شما می توانید با مراجعه به صورت حضوری و آنلاین از نمایشگاه مبلمان پَر دیدن فرمایید.

انتخاب میز و صندلی مناسب با فضا ،سبک و نیازهای شما ،میز و صندلی باید از جنس و رنگ هماهنگ باشد و با مبلمان و دکوراسیون دیگر سازگاری داشته باشد.همچنین باید به ابعاد و استانداردهای مختلف میز و صندلی می توانید به صفحه فروشگاه مبمان پَر مراجعه فرمایید.

چیدمان میز و وسایل غذاخوری به صورت زیبا و منظم ،برای چیدمان میز باید به ترتیب قرار دادن بشقاب ها ،لیوان ها ، قاشق و چنگال ، کاسه ماست و … و اصول تزئینی مانند شمع و گل و … توجه کرد .

 

ناهارخوری عروس اتریشی

ابعاد مناسب :

ابعاد میز ناهارخوری باید به گونه‌ای انتخاب شود که فضای مناسب برای استفاده از آن وجود داشته باشد. در ادامه، ابعاد میز ناهارخوری برای تعداد افراد مختلف را بررسی می‌کنیم:

  • میز ناهارخوری ۱۲ نفره: برای استفاده از یک میز ناهارخوری ۱۲ نفره، فضای مورد نیاز حداقل باید ۴.۳ × ۴.۹ متر باشد. این فضا می‌تواند مستطیل یا گرد باشد.
  • میز ناهارخوری ۸ نفره: برای میز ناهارخوری ۸ نفره، حداقل فضای خالی باید ۸۰ سانتی‌متر باشد.
  • میز ناهارخوری ۶ نفره: برای میز ناهارخوری ۶ نفره، حداقل فضای خالی باید ۶۰ سانتی‌متر باشد.
  • میز ناهارخوری ۴ نفره: برای میز ناهارخوری ۴ نفره، حداقل فضای خالی باید ۶۰ سانتی‌متر باشد.

 

  • میز ناهارخوری 3 نفره: برای میز ناهارخوری 3 نفره، حداقل فضای خالی باید ۶۰ سانتی‌متر باشد.

 

تنظیم نورپردازی مناسب برای فضای ناهارخوری ،نورپردازی باید هم با سبک طراحی هماهنگ باشد و هم باعث ایجاد یک جو گرم و دوستانه شود.

انتخاب رنگ و مصالح باید با هم و با سبک طراحی همخوانی داشته باشد و باعث ایجاد تعادل ،هماهنگی و تنوع باشد.برای انتخاب رنگ باید به روانشناسی رنگ ها ،تاثیر آن ها بر فضا و رابطه آن ها با هم توجه کنید. 

اصول طراحی فضای میز ناهارخوری

  • شکل و اندازه اتاق: ابعاد اتاق تاثیر زیادی روی تعیین شکل و اندازه مناسب میز ناهارخوری دارد. اگر اتاق غذاخوری با آشپزخانه ترکیب شود، فضا باید بزرگتر باشد.
  • فرش زیر میز: فرشی که زیر میز ناهارخوری قرار می‌گیرد، باید از نظر سایز با میز مطابقت داشته باشد.
  • مسیر دسترسی: میز ناهارخوری اصلا نباید در مسیرهای دسترسی قرار بگیرد.
  • رنگ و تزئینات: از رنگ‌های گرم و شاد برای فضای ناهارخوری استفاده کنید تا لحظات خوشی را با خانواده در کنار میز سپری کنید.

 

با توجه به این نکات، می‌توانید یک ناهارخوری با کیفیت و مناسب برای نیازهای خود انتخاب کنید.

شما می توانید با مراجعه حضوری با شعب مبلمان پَر در بخش مسیریابی از محصولات نمایشگاه بازدید نمایید.

پاسخگوی سولات شما به صورت آنلاین هستیم .